LCD Panel Types Original SHARP LQ035Q3DG01 3.5 with inch 4:3 Aspect Ratio
Mega Source Elec.Limited
Contact Now
Brand Name : SHARP
Certification : ROHS COMPLIANT
Model Number : LQ035Q3DG01
MOQ : 5
Price : Contact for Sample
Packaging Details : Contact for Sample
Delivery Time : Within 3days
Payment Terms : T/T in advance, Paypal, Western Union
Supply Ability : 500
Place of Origin : JAPAN
Panel Size : 3.5 inch
Aspect Ratio : 4:3 (H:V)
Weight : 33g (Typ.)
Dot Pitch : 0.0735×0.2205 mm (H×V)
Contact Now
Basic Information
Panel Brand : LCD Panel Types Original SHARP LQ035Q3DG01 3.5 with inch 4:3 Aspect Ratio
Panel Model : LQ035Q3DG01
Panel Type : a-Si TFT-LCD , Panel
Application :
Operating Temperature : -20 ~ 70 °C
Storage Temperature : -30 ~ 80 °C