HannStar 4.5inch HSD045B8W1-C11 LCD Panel
Mega Source Elec.Limited
Contact Now
Place of Origin : Japan
Brand Name : HannStar
Certification : RoHS Compliant
Model Number : HSD045B8W1-C11
MOQ : 1 Pcs
Price : Pls Contact sales team
Packaging Details : MODULE
Delivery Time : stock
Payment Terms : T/T , Paypal, Western Union Escrow etc.
Supply Ability : 1000
Panel Model : HSD045B8W1-C11
Panel Brand : HannStar
Descrition : a-Si TFT-LCD ,4.5 inch, 480×854
Panel Type : a-Si TFT-LCD
Contact Now
Specification for HSD045B8W1-C11:
Panel Model
HSD045B8W1-C11
Panel Brand
HannStar
Descrition
a-Si TFT-LCD ,4.5 inch, 480×854
Panel Type
a-Si TFT-LCD
Display Mode
TN, Normally White, Transmissive
Active Area
55.44×98.637 mm
Outline
58.44×106.337 mm